U Krówki i jej córeczki była Pani doktor. Dziewczynki dostały antybiotyk, ale na razie nie ma dużej poprawy

7 września 2023

U Krówki i jej córeczki była pani doktor. Dziewczynki dostały antybiotyk i jeszcze trochę innych lekarstw. Ale na razie nie na widzę dużej poprawy. Dlatego jeszcze przez pewien czas Krówka i jej córeczka będę mieszkały w stajni. Na łąkę pójdą dopiero wtedy, gdy obie będą już zupełnie zdrowe.

Trzymajcie kciuki za ich szybki powrót do zdrowia. I pamiętajcie o konkursie na imię dla maleństwa.

3 września

Z całego serca Wam dziękuję za pomoc w ratowaniu Krówki i jej córeczki. Obydwie są już bezpieczne u nas. Trochę są zasmarkane, ale najważniejsze, że żyją. Zapraszam do oglądania filmu

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

WCIĄŻ BRAKUJE NAM:

0 zł

Handlarz koni rzeźnych dziś jest trzeźwy i może dlatego nie w humorze. Niechętnie prowadzi mnie do szopy i wpuszcza do środka, gdzie wciśnięte w najdalszy kąt stoją dwie przerażone istotki. Krówka i jej maleńka córeczka, słodki łaciaty źrebaczek.

Krówka za wszelką cenę stara się odgrodzić maleństwo ode mnie i od handlarza.

Wredna – mówi handlarz – kopie, nie da podejść. Nawet jak z żarciem do niej idę.

Tak, Krówka się boi, widzę to. Ale nie o siebie. Od kiedy córeczka pojawiła się na świecie, Krówka boi się już tylko o nią. Dlatego kopie, choć sama boi się handlarza. Dlatego staje pomiędzy nim a maleństwem, choć chętnie sama schowałaby się w najdalszy kąt. Nieomylny instynkt matki mówi Krówce, że człowiek to teraz największe niebezpieczeństwo dla jej ukochanej córeczki. Krówka jest gotowa oddać życie, żeby ocalić swoje dziecko. 

Ale nawet gdyby Krówka oddała życie za swoje maleństwo, to nie wystarczy. Człowiek, jak starożytne bóstwo, jest głodny śmierci i zabierze oba życia, Krówki i jej dziecka. Już jutro.

Jutro rano ma przyjechać po nie samochód z rzeźni.

Nie jestem w stanie zrozumieć, co kieruje człowiekiem, który sprzedaje na śmierć matkę z dzieckiem. Sprzedaje za parę groszy. Nie potrafię. Ale to nie ma w tej chwili znaczenia. 

Teraz jest wyścig z czasem. Musimy zdążyć. Jedyne co się teraz liczy, to wyrwać Krówkę i jej maleńką córeńkę z rąk śmierci. 


Przekaż darowiznę z hasłem Krówka na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

ratuję Krówkę

wybierz kwotę

lub

507 076 507

Wyślij SMS o treści

KRÓWKA
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
I KUP TAPETĘ

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.