Zapraszam Was na filmowy spacer po naszym nowym ośrodku!

15 czerwca 2024

Czy jesteście ciekawi, jak wygląda nowy dom naszych zwierzaków? Będziecie mogli obejrzeć go osobiście 13 lipca w czasie dnia otwartego. A na razie zapraszam Was na filmowy spacer po naszym ośrodku!

Dziękuję jeszcze raz wszystkim osobom, dzięki którym udało nam się przygotować dla naszych zwierząt dom!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

15 czerwca 2024

Dziękuję Wam bardzo za pomoc w opłaceniu transportu naszych zwierząt!

Na przeprowadzce zszedł nam się cały dzień, do późnego wieczora. Wszystko się udało, zwierzaki dojechały szczęśliwie do nowego domu. I chyba im się tu podoba 🙂 Jeszcze raz dziękuję i życzę Wam dobrego i spokojnego weekendu.

Marek Sotek 

NA zebranie pieniędzy POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

potrzebna kwota:

0 zł

Jak wiecie, od kiedy zacząłem ratować zwierzęta, wynajmowałem dla nich stajnię w Starym Polesiu. To właśnie tu przyjeżdżały uratowane przez Was konie, kucyki i osiołki. Do stajni przynależały również łąki, kawałek lasu, wiaty. Było nam tu bardzo dobrze, ale od początku wiedziałem, że pewnego dnia będziemy musieli opuścić to miejsce.

Kilka miesięcy temu właściciele stajni poinformowali nas, że potrzebują znowu tych zabudowań i terenu, i zgodnie z naszą umową poprosili nas, żebyśmy przygotowali się do przeprowadzki.

Z Waszą wielką pomocą udało nam się kupić piękny teren w Nowym Wilkowie, tylko cztery kilometry od Starego Polesia. Ten teren był zupełnie pusty, nieogrodzony – po prostu kawałek łąki i nieużytków, skrawek lasu. Kilka miesięcy ciężkiej pracy zajęło nam przygotowanie tego miejsca na przyjęcie naszych zwierząt.

W tej chwili mamy już tam stajnię, magazyn na paszę i na narzędzia. Jest zrobione ogrodzenie, podłączona woda i prąd. A dzięki pomocy pewnych wyjątkowych osób mamy również piękny nowy traktor!

Po kilku miesiącach przyszedł w końcu czas na przeprowadzkę. Ale przygotowania pochłonęły dużo więcej pieniędzy niż planowaliśmy. Ci spośród Was, którzy prowadzili kiedyś budowę, na pewno mnie rozumieją. Zawsze pojawiają się niespodzianki, których nikt nie przewidzi. Tak było też i z naszą budową. Udało nam się ją ukończyć tylko dzięki ogromnej pomocy wielu zaangażowanych w ten projekt osób.

Na jutro zaplanowana jest przeprowadzka. Obiecałem właścicielom naszej dotychczasowej stajni, że jutro zabierzemy wszystkie zwierzęta. Od samego rana umówiony jest specjalistyczny samochód do transportu koni, który cały dzień ma przewozić nasze zwierzaki na nowe miejsce.

Jest tylko jeden problem. Miałem przygotowane pieniądze na opłacenie transportu zwierząt, ale przez nawarstwienie się takich nieplanowanych ale koniecznych wydatków na początku tygodnia okazało się, że wydałem wszzystkie odłożone pieniądze. 

Nie mam czym zapłacić za przewiezienie zwierząt.

Spróbuję pożyczyć chociaż jakąś część tej kwoty, ale nie mam gwarancji, że się uda. `

Jeśli możecie, pomóżcie mi zebrać potrzebne pieniądze, przynajmniej w części. Niech nasze zwierzaki w końcu będą u siebie.

Przekaż darowiznę z hasłem PrzepROWADZKA na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

BLIK 507 076 507 
 

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

POMAGAM w przeprowadzce

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

PRZEPROWADZKA
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ