AKTUALNIE RATUJEMY
Wciąż trwa walka o życie maleńkiej Mimi i jej mamy. Już nie wiem, skąd wziąć pieniądze na ratunek.
24 czerwca Wciąż trwa walka o życie maleńkiej Mimi i jej mamy. Wczoraj zebraliśmy prawie 3700 złotych. Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Życie tych dwóch ośliczek kosztuje aż 8500 złotych. Powiedziałem handlarzowi, że nie damy dziś rady zebrać brakującej kwoty
Kotka Sagunia potrzebuje pilnej pomocy. Chcecie poznać jej historię?
Kotka Saga, której już pomagaliśmy dwukrotnie, znów ma nawrót ciężkiej choroby. A pani Donaty po prostu nie stać na leczenie. Poniżej jest wiadomość od pani Donaty. Nikt z nas nie chciałby się znaleźć w takiej sytuacji. Saga, zdrobniale Sagunia to
Stop zabijaniu osiołków i koni. Podpisz petycję, dzięki której będą traktowane jak zwierzęta domowe, czyli tak jak psy.
Cześć, mam na imię Marek, ratuję osiołki i konie z rzeźni. Takie, jak widzicie na filmiku, mam już ich ponad 300.Chciałbym Was prosić o podpisanie petycji, dzięki której te przemiłe zwierzęta będą traktowane jak zwierzęta domowe, czyli tak jak psy.
