20 sierpnia 2025
Lila jest u nas już od paru dni. Niestety nadal wygląda na smutną. Pewnie tęskni za swoimi właścicielami. Jest też dosyć nieśmiała i raczej nie pozwala do siebie podchodzić.
Myślę, że Lila potrzebuje trochę czasu, żeby poczuć się dobrze w stadzie i zaufać ludziom. Ale to nic. Najważniejsze, że Lila jest bezpieczna i że nic jej nie grozi.
Dziękuję z całego serca każdemu, kto pomógł uratować tą piękną ośliczkę.
NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:
Kwota do zebrania:
0 zł
11 sierpnia
Handlarz mówi, że Lilę przywiozło młode małżeństwo. Nie mówili dlaczego ją oddają, nic się nie targowali. Po prostu sprowadzili ją z przyczepy i bez oglądania się odjechali. Ośliczka stała na podwórku z wzrokiem wpatrzonym w odjeżdżający samochód. Gdy zniknęli za zakrętem głośno zawyła po osiołkowemu i spuściła głowę. Lila cały czas ma ten smutny na twarzy. Osiołki przywiązują się do ludzi tak, jak psy, tylko nie są tak ekspresyjne w okazywaniu uczuć. Ale oczy nie kłamią. Handlarz cieszy się z szybko zarobionych pieniędzy. Już jutro che zawieźć Lilę do rzeźni. Chyba, że wpłacę mu 1000 złotych zaliczki. Bardzo proszę o ratunek dla tej smutnej ośliczki, która bardzo mi przypomina naszą Lusię. Marek Sotek
Przekaż darowiznę z hasłem LILA NA konto:
MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626
bLIK: 535 501 501
PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl
Fundacja Razem Dla Zwierząt
Nowy Wilków 37A 05-155 Leoncin
NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK
