Stefcio jest u nas już od piątku. Bardzo dziękuję za Waszą pomoc

29 października

Zapraszam Was na filmik ze Stefciem. Uratowaliśmy go wspólnymi siłami i już w piątek do nas przyjechał. Bardzo Wam dziękuję za pomoc dla tego biedaka. Teraz już nic mu nie grozi i od kilku dni poznaje nowe miejsce i nowych kolegów. Trafił na wybieg razem z Gołąbkiem. Na filmiku możecie też zobaczyć Cypiska i inne zwierzaki.

Stefcio to bardzo miły kucyk. Mimo że jest u nas tylko kilka dni to już mnie polubił i chętnie podchodzi na głaskanie i drapanie. Jest bardzo ładny, ale troszkę zbyt chudy. Razem z Ciocią Olą zajmiemy się tym 😊

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

25 października

Stefcio uratowany. Jest już u nas! Bardzo dziękuję za pomoc.

24 października

Dziś kończy się zbiórka dla Stefcia. Na ten moment brakuje 700 złotych. Wiem, że ciężko będzie zebrać te pieniądze. Wszyscy jesteśmy wyczerpani walką o życie maleńkiej Karolci i jej mamy. Na dodatek mam tylko słabej jakości zdjęcia od handlarza. Nawet nie widziałem tego biedaka. Jeżeli uda się zebrać przed 20 pieniądze dla Stefcia, to mój znajomy go jeszcze dziś przywiezie. A jak nie, to dopiero w przyszłym tygodniu. Nie chcę żeby ten maluch został u handlarza na weekend, bo tam wszystko może się zdążyć. Jeżeli macie jeszcze siły i środki, to proszę o pomoc dla Stefcia. Marek Sotek

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

KWOTA do zebrania:

0 zł

Bardzo Was proszę o pomoc dla Stefcia, tego biednego łaciatego kucyka.

Wczoraj późnym wieczorem handlarz wysłał mi kilka niewyraźnych zdjęć i filmik. Zaraz potem zadzwonił. Myślę, że był pijany, bo przeklinał więcej niż zwykle. Powiedział, że Stefcio nie daje do siebie podejść, bo gryzie. I czy chcę takiego wrednego kuca. Bo jak nie, to od razu rano wiezie go do rzeźni.

Oczywiście powiedziałem, że chcę. Wiem, że takie zachowanie wynika ze strachu. Już nie raz ratowaliśmy kucyki, które podobno gryzły lub kopały, a u nas okazywały się przyjazne i miłe. Handlarz wydawał się rozczarowany. Myślę, że naprawdę był zły na Stefcia i chciał go od razu zawieźć do rzeźni. Ale powiedział tylko, że dziś do wieczora mam mu wpłacić 500 zł, a jak nie, to Stefcio idzie na kiełbasę. A potem się rozłączył.

Bardzo proszę o pomoc dla Stefcia. Marek Sotek

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

Przekaż darowiznę z hasłem STEFCIO na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

bLIK: 535 501 501 

Fundacja Razem Dla Zwierząt
Nowy Wilków 37A 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

RATUJĘ STEFCIA

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

STEFCIO
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ