biały znalazł rodzinę adopcyjną! To bardzo dobra wiadomość, bo to jeszcze dzieciaczek, który potrzebuje dużo uwagi

Drodzy Państwo, mam świetne wiadomości! Biały znalazł rodzinę adopcyjną!

Kilka dni temu pani Oliwia z rodziną przyjechali zapoznać się z Białym i do razy przypadli sobie nawzajem do gustu. Biały był szczęśliwy, że ktoś poświęca mu tyle czasu i uwagi. Mimo że jest już taki duży, to wciąż jeszcze dzieciaczek 🙂 

Jest mi trudno rozstawać się z każdym ze zwierzaków, ale wiem że dla nich rodzina adopcyjna to najlepsza możliwa opcja.

A Białemu i jego nowej rodzinie życzę długich lat szczęśliwie spędzonych razem 🙂

Uratowany dzięki Wam Biały jest podrośniętym wałaszkiem. Widać, że był gdzieś zamknięty, bo jest nieufny i wszystkiego się boi. Ale jak się z nim na spokojnie spędzi trochę czasu to zaczyna trącać pyszczkiem. W głębi duszy jest to dobry i miły koń, tylko trzeba to z niego wydobyć. 

Ale na ten moment najważniejsze że  żyje i jest bezpieczny.

Bardzo dziękujemy, razem z Białym za podarowanie życia i życzymy miłego dnia.

11.01.2023

Drodzy Państwo, Biały jest prawdziwym szczęściarzem. Wczoraj, dzięki ogromnej i wspaniałej pomocy pani Eweliny z Łodzi, która wpłaciła całą brakującą kwotę, ten wyrośnięty już źrebak jest bezpieczny. Bardzo mocno dziękujemy za pomoc w jego ratowaniu.

Biały już jest u mnie. Po południu będzie z nim film.

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym w jego ratowanie. Biały żyje tylko dzięki Wam!

6.01.2023 Biały miał być prezentem pod choinkę dla dziewczynki. Handlarz kupił go na zlecenie jej taty. Niestety przed Świętami nikt się po niego nie zgłosił a tata dziewczynki przestał odbierać telefony.
Dzięki Wam udało się zebrać zaliczkę za tego biednego konia. Handlarz nie chciał Białego dłużej trzymać i go przywiózł. Mamy czas do 17 stycznia, by się całkiem za niego rozliczyć. Biały jest przerażony, to młody koń, który w życiu przeszedł bardzo wiele, mam nadzieję, że zdołamy spłacić jego życie i nadejdzie dzień, gdy będzie bezpieczny.

Marek
tel 502 064 387

NA WPŁATĘ ZALICZKI POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

WCIĄŻ BRAKUJE NAM:

0 zł

Biały miał być prezentem pod choinkę dla dziewczynki. Handlarz kupił go na zlecenie jej taty. Niestety przed Świętami nikt się po niego nie zgłosił a tata dziewczynki przestał odbierać telefony.

Nie wiadomo, co się stało. Może jakieś tragiczne zdarzenie a może po prostu zmiana planów. Tego się już nie dowiemy.

Wiemy tyle, że u handlarza stoi trochę podrośnięty źrebak o imieniu Biały. I że nikt nie kupi nic nie umiejącego konika w środku zimy. Wiemy też to, że Biały przerażonym wzrokiem rozgląda się po handlarskiej oborze i że bardzo się boi.

A najlepiej ze wszystkiego wiemy, że handlarz wkrótce zawiezie do rzeźni tego niepotrzebnego nikomu źrebaka.

Los czasami bywa okrutny. Biały miał być ukochanym konikiem z warkoczykami i różowym kantarkiem. A jest nikomu niepotrzebny i musi umrzeć.

Biały nie jest niczemu winien. Jest małym, niewinnym, przestraszonym końskim dzieckiem. I jak każde dziecko, chce żyć, bawić się, biegać, mieć przyjaciół. 

Dlatego zrobię wszystko, żeby zmienić los, na który został skazany. Ale sam, bez Waszej pomocy, nie jestem w stanie nic zrobić. Pomóżcie, proszę!

Życie Białego kosztuje 6400 zł,  a do czwartku muszę wpłacić zaliczkę 1400 złotych. Jeśli się uda, potrzebne będą też pieniądze na opłacenie transportu – 1200 zł.

Przekaż darowiznę z hasłem Biały na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONta DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

Biały

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

Bialy

na numer      7420    (koszt 4,92 pln)

na numer      7928   (koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet