Ośliczka Fela przyjechała już do Starego Polesia. Jest bardzo ufna, miła i przyjacielska. Zupełnie jak Jacuś

26 czerwca 2023

Fela jest już w Starym Polesiu. Jest bardzo miła i przyjacielska, zupełnie jak Jacuś! Wcale się nie boi, jest bardzo ufna. 

Felę można odróżnić po tych małych kropeczkach na nosie. A poza tym nie ma żadnych cech charakterystycznych, jest zwykłym najzwyklejszym w świecie osiołkiem, który na pierwsze rzut oka nie wyróżnia się niczym szczególnym.

Bardzo Wam dziękuję, że tą właśnie zwykłą, najzwyklejszą ośliczkę uratowaliście od śmierci w rzeźni i podarowaliście jej życie. A ja zrobię wszystko, żeby to nowe życie Feli było szczęśliwe i bezpieczne. 

23 czerwca

Drodzy Państwo, wczoraj udało się zebrać pieniądze dla Feli. Jesteście wspaniali. Nawet nie musiałem od tego kolegi pożyczać, chociaż miał przygotowane te 500 zł i mógł w każdej chwili przelać. Załatwiam transport na jutro. Pojawi się filmik od razu na stronie. jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Marek Sotek

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

kwota DO WPŁATY:

0 zł

Fela jest zwykłą burą ośliczką, taką jak wiele innych. Nie jest ani specjalnie ładna ani specjalnie miła. Nie jest słodkim małym osiołkiem.  Jest taka zwykła, najzwyklejsza na świecie.

Ale czy to powód, żeby ją zabić?

Handlarz sam dał mi znać, że jest u niego ośliczka czekająca na transport do ubojni. Już się nauczył, że ode mnie dostanie parę złotych więcej niż płaci rzeźnia. A to zawsze o te parę złotych większy zarobek. Więc powiedział mi, że mogę przyjechać. Że transport jest jak zwykle w środę, ale jeśli wcześniej wpłacę zaliczkę, to parę dni jeszcze ją dla mnie potrzyma. Ale żebym się dużo nie spodziewał, bo ta oślica to nic specjalnego.

Kiedy zobaczyłem Felę, zrozumiałem o co chodziło handlarzowi. Ta ośliczka jest po prostu bardzo zwyczajna, niczym szczególnym się nie wyróżnia. W zasadzie nie ma nic, co może złapać za serce i sprawić, że ludzie będą chcieli ją ratować.

Fela pozwoliła mi się pogłaskać. Zjadła kostkę cukru i jabłko, które jej podałem. Popatrzyła na mnie z wdzięcznością, ale kiedy już wychodziłem nie próbowała mnie zatrzymać. Tak jakby nie spodziewała się, że mogę poświęcić jej czas. Może już przyzwyczaiła się do tego, że na taką najzwyklejszą i nie wyróżniającą się niczym ośliczkę nikt nie zwraca szczególnej uwagi.

I to może ją zabić! Nie mogę napisać o niej nic szczególnego, nic co zwróci uwagę i złapie za serca. 

Ale Fela też ma prawo do życia, więc chociaż spróbujmy ją uratować. Jej życie kosztuje aż 4800 złotych. 3600 już udało się zebrać. A brakujące 1200 złotych muszę wpłacić dziś wieczorem.

Bardzo Was proszę o wsparcie!

Przekaż darowiznę z hasłem Fela na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONta DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

Ratuję Felę

wybierz kwotę

lub

507 076 507

Wyślij SMS o treści

Fela
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
I KUP TAPETĘ