Uratowany dzięki Wam Julianek jest już u mnie. Niestety, okazało się, że ma chore kopytka.

1 marca 2024

Drodzy przyjaciele, chciałbym Wam ogromnie podziękować za pomoc w uratowaniu Julianka. Dzięki Waszemu wsparciu już do mnie przyjechał i powoli poznaje swój nowy dom.

Julianek jest bardzo miłym i sympatycznym osiołkiem. Mimo tego wszystkiego co przeszedł nadal szuka kontaktu z człowiekiem. Chętnie przyszedł do mnie, dopraszał się uwagi i głaskania. Może już zrozumiał, że tutaj nic mu nie grozi?

Nie zauważyłem tego gdy byłem u handlarza, ale Julianek ma chore kopytka. W najbliższym czasie przyjedzie do niego kowal i zajmie się nim, tak aby może już niedługo mógł biegać razem z innymi osiołkami i cieszyć się nadchodzącą wiosną. Trzymajcie kciuki, aby Julianek jak najszybciej wrócił do zdrowia!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

28 lutego

Drodzy Przyjaciele, dziś był bardzo trudny dzień. Rano wydawało się niemożliwe uratowanie Julianka. Ale wiele osób stawało na głowie, żeby tylko ocalić tego biedaka. No i się udało. Kolejny osiołek wygrał życie. Bardzo Wam dziękuję za pomoc. Postaram się już jutro go przywieźć do Starego Polesia. Zapraszam na dzień otwarty, gdzie będzie go można przytulić. 

Marek Sotek

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

kwota, którą musimy zebrać:

0 zł

W powietrzu unosi się okropny fetor nigdy nie sprzątanych odchodów, tak, że muszę zatykać noc. Przechodząc wzdłuż ciemnych pomieszczeń słyszę nawoływania przerażonych zwierząt. Jestem już tu kolejny raz i powinienem się przyzwyczaić. Ale nie przyzwyczaiłem się i nigdy się nie przyzwyczaję. 

Julianek stoi w gnoju i rozgląda się po oborze, jakby kogoś szukał. Zdezorientowany przestępuje z nogi na nogę i cichuteńko nawołuje. Kogo nawołuje? Tego się nigdy nie dowiemy. Handlarz nabiera wody w usta. Może to i dobrze, bo ta wiedza mogła by być nie do zniesienia.To miejsce jest przesiąknięte cierpnięciem koni, że aż ciarki przechodzą po plecach. Chcę się jak najszybciej wydostać i zaczerpnąć świeżego powietrza. Lecz najpierw się muszę dogadać z handlarzem. Bardzo Was proszę o pomoc dla Julianka.

Przekaż darowiznę z hasłem Julianek na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

 

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

RATUJĘ Julianka

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

JULIANEK
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ