Kartofelek aklimatyzuje się już w starym polesiu. pomimo swojego słodkiego wyglądu postanowił przejąć władzę w stadzie ;)

Uratowany przez Was już mieszka w Starym Polesiu. Z wyglądu jest pięknym i słodkim osiołkiem! Jego umaszczenie jest całkiem niespotykane – nie jest szary lub brązowy jak inne osiołki, ale biały w różnokolorowe łatki 🙂

 W stadzie Kartofelek od początku próbował przejąć dowodzenie. Inne osiołki i kucyki oczywiście na to nie pozwoliły, więc było między nimi trochę głośnej wymiany zdań na ten temat 😉 Teraz już zapanowała zgoda a Kartofelek chwilowo zrezygnował ze swoich przywódczych ambicji. 

To dzięki Wam ten osiołek może teraz tu być i psocić. I w ogóle żyć. Razem z Kartofelkiem dziękujemy Wam bardzo za wszystko!

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

WCIĄŻ BRAKUJE NAM:

0 zł

Osiołek Kartofelek, kiedy go poznałem, stał w kącie komórki i patrzył się w moją stronę zaciekawiony.

Widać było po nim, że to energiczny i wesoły zwierzak. Przestępował z nóżki na nóżkę, jakby zachęcał do zabawy. A w jego oczkach pojawiały się urocze iskierki. Kartofelek ma trzy lub cztery latka i chce się bawić. Pobrykał by chętnie z innymi maluchami po łące.

Nie wiem, skąd się wziął u handlarza. Ale Kartofelek na pewno nie podejrzewa jaki los go czeka. I ta jego nieświadomość jest przerażająca.

Przyjedzie starszy pan, i na sznurku wprowadzi go do samochodu. Na miejscu inny pan, na tym samym sznurku wprowadzi go do ciemnego pomieszczenia. Później będzie szedł wąskim przejściem pomiędzy dwoma stalowymi barierkami w kierunku takiej dziwnej płachty. Ciekawe kiedy się zorientuje, że to nie zabawa.

Nawet nie chcę o tym myśleć. Musimy uratować tego słodziaka. Mam u siebie już kilka osiołków i Kartofelek będzie miał się w kim bawić.

Handlarz chce za Kartofelka 4500 zł. Udało nam się zebrać i wpłacić 1700 zł zaliczki. Na na wpłacenie brakujących 2800 zł mamy czas do czwartku. 

Bardzo Was proszę o pomoc dla tego małego osiołka. 

Podarujmy Kartofelkowi piękne życie, pełne zabawy i radości wśród innych osiołków!

Przekaż darowiznę z hasłem Kartofelek  na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

Kartofelek

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

Kartofelek

na numer      7420    (koszt 4,92 pln)

na numer      7928   (koszt 11,07 pln)

i kup tapetę
Regulamin tapet