Łaciaty poszedł już do stada i od razu poprawił mu się humor. Nie wiem tylko, czy próbuje mnie pocałować, czy ugryźć ;)

26 stycznia 2024

Uratowany przez Was kucyk Łaciaty przyjechał do nas już wczoraj. Pierwszy dzień spędził w boksie. Widziałem, że jest zestresowany i przestraszony, dlatego dziś od razu puściłem go do reszty zwierzaków. I Łaciatemu od razu poprawił się nastrój 🙂

Zobaczcie na filmie, jak Łaciaty cały czas wypycha na mnie swój pyszczek. Nie wiem do końca, czy chce się do mnie przytulać, czy szykuje się do tego, żeby mnie ugryźć. Potrzebuję jeszcze trochę czasu, żeby go lepiej poznać i rozumieć.

A teraz najważniejsze jest, że Łaciaty żyje! Żyje i jest bezpieczny tylko dzięki Wam. Dziękuję za wszystko, co zrobiliście dla tego małego łaciatego kucyka.

 

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

25 stycznia

Drodzy Przyjaciele, bardzo, ale to bardzo Wam dziękuję za pomoc dla tego ślicznego kucyka. Kolejny raz pokazaliście, że mogę na Was liczyć, że biedne zwierzaki mogą na Was liczyć. Wczoraj w nocy udało się przywieźć Łaciatego. Jest już bezpieczny. Po podróży jest trochę zestresowany, ale pewnie szybko wróci do formy. Jeszcze raz dziękuję i życzę dobrego dnia.  Marek Sotek

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

brakująca kwota:

0 zł

Łaciaty to śliczny, słodki, malutki kucyk. Wygląda tak, jakby był stworzony do kochania, do szczotkowania jego pięknej sierści i plecenia grzywy.

Skąd to piękne i delikatne stworzenie znalazło się u handlarza koni rzeźnych? Na to pytanie pewnie nigdy nie poznam odpowiedzi.

W każdym razie teraz Łaciaty broni się tak, jakby od tego zależało jego życie. Do jego kantara przymocowane są dwie liny. Jedną z nich handlarz przywiązał już do metalowych prętów starej bramy i z drugą liną próbuje zrobić to samo. A Łaciaty walczy. Wspina się na zadnie nogi, staje dęba, szarpie za sznur. 

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

Ale co może zrobić malutki kucyk przeciwko silnemu handlarzowi? Niewiele. Dlatego już po kilku minutach szarpaniny i przekleństw Łaciaty jest pokonany. Stoi teraz już nieruchomo, jakby rozumiał, że przegrał tą nierówną walkę. I że wszystko jest już stracone.

Życie tego ślicznego kucyka kosztuje 3500 złotych. Do tej pory uzbieraliśmy 2900 złotych. Brakujące 600 złotych muszę przelać wieczorem. Bardzo Was proszę o pomoc dla Łaciatego!

Przekaż darowiznę z hasłem ŁACIATY na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

 

NUMER KONta DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

Łaciaty

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

ŁACIATY
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ