Dzięki Waszej pomocy wybudowaliśmy wiaty dla naszych podopiecznych. Bardzo Wam dziękujemy!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

11 grudnia 2023

Dzięki Waszej pomocy jesteśmy już bardzo dobrze przygotowani na zimę! Wybudowaliśmy dodatkowe 4 wiaty dla naszych podopiecznych, które ochronią ich przed śniegiem, wiatrem a w lecie też słońcem. Dzięki temu każdy kucyk, osiołek lub koń może znaleźć miejsce dla siebie.

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie. To wszystko jest możliwe dzięki Wam! Zachęcamy wszystkich do obejrzenia filmu – może wypatrzycie na nim swojego ulubionego kucyka lub osiołka? 😊

29 listopada 2023

Drodzy przyjaciele, dzięki Waszemu wsparciu budujemy już wiaty dla naszych osiołków! Prace idą szybko, szkielety większości wiat są już gotowe. Teraz trzeba będzie obić je deskami tworząc ściany, no i wykonać dachy. To jeszcze sporo pracy, ale myślę, że na dniu otwartym zobaczycie już wiaty gotowe!

Ta wiata, którą dotychczas miało całe stado (nie licząc kucykowego przedszkola i staruszków) jest duża, ale niestety nastawione pokojowo osiołki są z niej przeganiane przez kucyki. Więc teraz na okres zimy planuję rozdzielić stado, tak że kucyki będą miały jeden teren a osiołki drugi. I już nikt nie będzie nikogo przeganiał i każdemu będzie ciepło w mroźne zimowe dni.

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

28 listopada 2023

Drodzy Przyjaciele, zebraliśmy pieniądze na wiaty dla zwierzaków! Kamień spadł mi z serca, bo noce są coraz zimniejsze a osiołki są wrażliwe na zimno. Dziękuję Wam! Teraz postaram się zbudować wiaty tak szybko jak to możliwe. Może już na dniu otwartym będziecie mogli zobaczyć efekty tej pracy.

Jeszcze raz dziękuję w imieniu moim własnym oraz wszystkich osiołków!

Marek Sotek

do końca zbiórki POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

POTRZEBNA KWOTA:

0 zł

W naszym azylu jest w tej chwili ponad 60 koni, kucyków i osiołków. Są to zwierzęta uratowane przed śmiercią w rzeźni, najczęściej stare, słabe, schorowane. Wymagają szczególnej opieki a nierzadko również leczenia. W miarę moich ograniczonych możliwości staram się zapewnić im jak najlepsze warunki do życia.

Nasze zwierzęta żyją na wolności, na wielkich łąkach. Ale kiedy pada śnieg, deszcz lub wieje zimny wiatr, muszą mieć miejsce, gdzie mogłyby się schronić. Na terenie azylu mamy bardzo dużą wiatę – wystarczająco dużą, żeby pomieścić wszystkie nasze zwierzaki. Ale od kiedy zrobiło się zimniej, kucyki postanowiły przejąć wiatę dla siebie i przeganiają z niej osiołki. 

Więc żeby zapewnić wszystkim zwierzętom dach nad głową na zimę, potrzebuję pilnie wybudować cztery proste, drewniane wiaty dla osiołków. Wybudowanie jednej wiaty kosztuje 3800 złotych. To dużo, ale wiaty są konieczne, żeby osiołki mogły bezpiecznie spędzić zimę.

Zamówiłem już drewno, ale nie będę w stanie go odebrać, dopóki za nie nie zapłacę. Dlatego muszę Was prosić o pomoc. 

 

Przekaż darowiznę z hasłem WIATY na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

POMAGAM PRZETRWAĆ ZIMĘ

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

WIATY
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ