I jeszcze jeden filmik z dnia otwartego. Sami zobaczcie, jak u nas jest wtedy wesoło!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

08 stycznia 2024

Drodzy Przyjaciele, mam dla Was kolejny filmik z dnia otwartego. Zobaczcie, jak jest u nas wtedy wesoło! 

Mam nadzieję, że filmik Wam się spodoba 🙂 i że w czasie kolejnego dnia otwartego, który odbędzie się w pierwszą sobotę lutego (czyli 3.02) odwiedzą nas również ci spośród Was, którzy do tej pory nie mieli jeszcze okazji.

07 stycznia 2024

Wczoraj, jak w każdą pierwszą sobotę miesiąca, odbył się u nas dzień otwarty. Pogoda dopisała – był mrozek i ruszył śnieg – więc licznie odwiedziliście mnie i nasze zwierzaki. 

Mogliście spotkać nasze uratowane niedawno owieczki, które, choć jeszcze mocno wystraszone, nie pogardziły marchewkami 😉 Wielką sympatię, zwłaszcza wśród najmłodszych, budził Kurdupelek, który był uszczęśliwiony zarówno z odwiedzin jak i ze smakołyków. 

Tym razem był ze mną również mój pies Słodziak, który pilnował nam ognisk, zapoznał się z owieczkami i część z Was namawiał na rzucanie mu patyka.

Dziękuję Wam za odwiedziny i zapraszam znowu za miesiąc!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

Razem z moimi podopiecznymi zapraszamy Was serdecznie na najbliższy dzień otwarty w moim ośrodku. Odbędzie się już 6 stycznia, czyli w najbliższą sobotę. Oczywiście wszyscy są u nas mile widziani! Możecie przyjechać razem ze swoimi rodzinami lub przyjaciółmi i miło spędzić czas w otoczeniu wdzięcznych Wam osiołków, kucyków i koni. Wszystkie zwierzaki ze zniecierpliwieniem czekają na swoich wiernych fanów i prezenty w postaci marchewek. Zapraszamy!