Misio i jego mama nawiązują nowe przyjaźnie w naszym stadzie. Szczególnie polubili się z Jacusiem

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

16 luty 2024

Kilka osób pytało mnie co słychać u uratowanej ostatnio rodzinki osiołków, więc przychodzę do Was z filmikiem.  Misio i jego mama powoli odnajdują się w naszym stadzie. Tak jak część naszych zwierzaków szczególnie upodobali sobie dużą szopę, w której jest sucho i ciepło. Towarzystwa tam dotrzymują im inne osiołki i kucyki, więc nigdy nie jest nudno. Ostatnio zwróciłem uwagę, że najchętniej chodzą razem z Jacusiem. Możecie go pamiętać z wielu filmów – zawsze mi się w nie wpycha 😊
Zapraszam do obejrzenia filmu i dziękuję wszystkim którzy pomogli uratować Misia i jego mamę. To dzięki Wam żyją i są tu z nami!  

4 luty. Mały Misio i jego mama już są u nas. Widać, że bardzo zaniedbane i biedne są te osiołki, zobaczcie sami na filmie. Kopytka ośliczki to prawie płetwy, i ciężko jej się porusza. A mały to jest taki skołtuniony, że ciocia Ola chyba nie da rady go rozczesać. No ale będzie próbowała:) Ta ośla rodzinka trafiła akurat na dzień otwarty. Ale jednak były za bardzo zestresowane całą tą sytuacją i nie mogły się cieszyć z marchewek i jabłek. Ale przynajmniej zobaczyły wokół siebie wielu przyjaźnie nastawionych ludzi. Bardzo Wam dziękuję za pomoc w ratowaniu tej rodzinki. Dzięki Wam żyją i będą bezpieczne do końca życia. Pamiętajcie o tym! Jesteście wspaniali!

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

ostatnia rata:

0 zł

Mój mały syneczku, bardzo Cię kocham. Proszę zamknij oczka i mocno się przytul. Zaraz po nas przyjdą źli ludzie, usłyszysz krzyki i świst bata, będą nas popychali i kopali, zapędzą nas do samochodu. Misiu, obiecaj mi, że nie otworzysz oczu. Ze swoją mamusią będziesz bezpieczny, ja zawsze Cię obronię.

Lecz mama nie obroni swojego synka. Możemy to zrobić tylko my! I tylko dziś!  Proszę Was o pilną pomoc dla tej rodzinki. Ich życie kosztuje aż 8000 złotych. Dzięki Waszemu wsparciu uzbieraliśmy już 6800 złotych a jutro muszę wpłacić resztę pieniędzy. Marek Sotek

Przekaż darowiznę z hasłem Rodzinka na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONTA DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

ratuję rodzinkę

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

RODZINKA
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ