Szafirek z Czupurkiem i Felkiem pojechali do swojego domu adopcyjnego. Mają tam jak w raju!

27 lutego 2024

Felek, Czupurek i Szafirek pozdrawiają ze swojego domu adopcyjnego! We trójkę pojechali do Pani Moniki około tygodnia temu, ale widać, że już się zadomowili 😊

Zawsze jesteśmy ogromnie wzruszeni dostając takie zdjęcia. To piękne ile możemy podarować tym zwierzakom gdy działamy razem. Wszyscy trzej żyją dzięki temu, że pomogliście nam ich uratować. I to dzięki Wam znaleźli kochający adopcyjny dom. Bardzo Wam za to dziękujemy. Dziękujemy również adopcyjnej rodzinie za obdarzenie Felka, Czupurka i Szafirka taką wspaniałą opieką i miłością!

8 listopada 2023

Uratowany przez Was wczoraj Szafirek jest już u nas! I wcale nie ma ochoty mnie kopać. Widocznie handlarz po prostu sobie zapracował na takie zachowanie ze strony osiołka.

Szafirek najpewniej czuje się wciśnięty między między inne osiołki. Widocznie ukrycie się w stadzie daje mu poczucie bezpieczeństwa.

Bardzo Wam dziękuję za cały wysiłek, jaki włożyliście w uratowanie Szafirka. Niech widok tego ślicznego brązowego osiołka, teraz już bezpiecznego i wolnego, cieszy Wasze serca 🙂

Aby obejrzeć ten film, zaakceptuj reklamowe pliki cookie

7 listopada 2023

Drodzy Przyjaciele, bardzo Wam dziękuję! Mimo awarii strony i problemów z wpłatami zebraliśmy wczoraj całą potrzebną kwotę i od razu przekazałem ją handlarzowi. Szafirek jest już bezpieczny i jutro powinien być u mnie. Od razu zrobię dla Was filmik 🙂

Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystko i pozdrawiam gorąco.

Marek Sotek

NA WPŁATĘ POZOSTAŁO:

Dni
Godziny
Minuty
Sekundy

Dziś musimy zebrać:

0 zł

Wcale nie zamierzałem jechać po Szafirka. Miałem zupełnie inne plany na dziś. Ale nad ranem obudził mnie telefon. Dzwonił handlarz, już, a może jeszcze, pijany. Z tego co bełkotał do telefonu, niewiele mogłem zrozumieć. Usłyszałem tylko, że osioł i że mam przyjechać.

Nie pijąc nawet porannej kawy wsiadłem do samochodu i pełen niepokoju pojechałem zobaczyć, o co chodzi.

Handlarz już czekał na mnie przed domem. Kołysał się lekko a na linie trzymał drobnego, brązowego osiołka. A osiołek Szafirek stał jak wmurowany i patrzył na handlarza szeroko otwartymi ze strachu oczami.  Oddychał szybko i widziałem, jak bardzo jest przerażony. Robił wszystko, żeby utrzymać jak największy dystans między sobą a handlarzem.

Handlarz wyciągnął w stronę Szafirka kij, który trzymał w drugiej ręce. Kopie sk….syn, wybełkotał – ale już ja go nauczę!

Na widok kija Szafirek szarpnął się jeszcze mocniej, ale liny nie dało się bardziej naciągnąć. Nie spuszczał ani na chwilę przerażonego wzroku z handlarza. Miałem wrażenie, że osiołek nawet nie dostrzegł mojej obecności. Napięte mięśnie Szafirka drżały tak, że widziałem to przez jego skórę.

Życie osiołka Szafirka jest warte 4500 złotych. Do tej pory udało nam się zebrać 2900 złotych. Dziś do końca dnia musimy przekazać handlarzowi brakujące 1600 złotych.  Więc bardzo Was proszę o pilną pomoc

Marek Sotek

Przekaż darowiznę z hasłem SZAFIREK na konto:

MBANK: 84 1140 2004 0000 3302 8248 4626

PayPal: kontakt@razemdlazwierzat.pl

Fundacja Razem Dla Zwierząt

Stare Polesie 25B 05-155 Leoncin

NUMER KONta DO WPŁAT W EUR
PL90 1140 2004 0000 3012 1800 7761
BIC BREXPLPWMBK

RATUJĘ SZAFIRKA

wybierz kwotę

lub

Wyślij SMS o treści

SZAFIREK
NA NUMER 7420(KOSZT 4,92 PLN)
NA NUMER 7928(KOSZT 11,07 PLN)
NA NUMER 91920(KOSZT 23,37 PLN)
I KUP TAPETĘ